Кремнієва мінеральна вода - ТМ Верхівська перлина

Кремнієва мінеральна вода «Верхівська перлина» - це природно мінералізована столова вода дійсно високої якості. Вона видобувається зі справжньої артезіанської свердловини завглибшки 80 метрів, яка розташована у с. Верхівка в Барському районі Вінницької області.

Кремнієва мінеральна вода

У 2007 році на місці підземного джерела «Бровар» засновниками компанії «РосІнМар» було побудовано капличку, що незабаром була освячена.

Сьогодні це місце користується величезною популярністю не тільки серед жителів Вінницької області, а й всієї України. Воно стало народно визнаною визначною пам’яткою, куди приїжджають наречені у день свого весілля, туристи та гості Вінниччини, аби насолодитись смаком кремнієвої води, створеною природою.

«Верхівська перлина» має багатий катіонний склад, вона не піддається додатковій фільтрації, завдяки чому зберігає в собі цілющу силу природних корисних мінералів (кремній, натрій, калій, кальцій, магній).

Кремнієва мінеральна вода

«Верхівська перлина» не тільки відмінно вгамовує спрагу, але й поліпшує самопочуття, підвищує активність, життєвий тонус споживача, надає сили для нових подвигів і досягнень.

Кремнієва мінеральна вода «Верхівська пелина» захищена природним довкіллям від будь-яких зовнішніх факторів забруднення, завдяки чому у її складі відсутні будь-які промислові домішки.

Виробництво відбувається на сучасному автоматизованому обладнанні, що також забезпечує бездоганну якість та невисоку ціну, доступну кожному споживачеві.

Кремнієва мінеральна вода «Верхівська перлина» розливається відповідно до державних стандартів в екологічно безпечну ПЕТ-пляшку ємкістю 1,5 л, яка повністю зберігає всі її корисні якості.

«Верхівська перлина» - кремнієва мінеральна питна вода для тих, хто віддає перевагу натуральному, корисному та високоякісному.

Сертифікат відповідності

 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн
Copyright © 2009 Верхівська перлина м.Бар.Всі права захищені.
Разробка веб-сайту METAStudio